Найважливішу подію в найкрасивішому місці

вкл. 03 жовтня 2013. Опубліковано в Популяризація гончарства

Осінь – традиційна пора весіль. Усі наречені планують його так, щоб потім можна було ще довго згадувати найурочистіші моменти, переглядаючи весільне відео та фото.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному гостинно запрошує всіх молодят та їх гостей на весільну фотосесію. На вас чекають душевний прийом, прекрасні краєвиди, незвичайні скульптури й весела українська пісня, які створять атмосферу незабутнього свята. Саме з цією метою Музей-заповідник запроваджує спеціальний Весільний квиток для наречених та їх гостей: усього 200 гривень за 10 відвідувачів.

Вирушіть у спільну подорож сімейним життям із землі, напоєної  талантом рідного народу, благословенної Богом та людьми, освяченої    віковічною мудрістю наших предків.{jcomments on}

екскурсовод Лариса Гавриш