Вітальні листівки Леоніда Сморжа до Олександри Селюченко із 8-м Березня

вкл. 07 березня 2019. Опубліковано в Садиба Олександри Селюченко

«Шановна Олександро Федорівна! Щиро вітаю Вас з днем 8-го березня! Доброго здоров’я Вам, творчих успіхів, щастя, хороших друзів і веселого настрою! Л.Сморж» [1].

«Дорога Олександро Федорівно! Щиро вітаю Вас, великого художника і прекрасну людину, з днем 8-го Березня і бажаю усього найкращого! Л.Сморж» [2].

«Шановна Олександра Федорівна! Щиро вітаю Вас з 8-м Березня! Бажаю великих творчих успіхів, доброго здоров’я і повного щастя! Ваш Л.Сморж. Привіт Розалії» [3].

«Шановна Олександра Федорівна! Щиро вітаю Вас з 8-м Березня! Бажаю Вам творчих успіхів, міцного здоров’я і щастя! До зустрічі, Л.Сморж» [4].

«Дорога Олександро Федорівно! Щиро вітаю Вас, уособлення жіночої талановитості і української доброти і щирості, з днем 8-го Березня! Бажаю Вам творчих успіхів і щастя! Привіт Розалії. Щиро Л.Сморж» [5].

Наталя Ібрагімова,
завідувач Меморіального музею-садиби
гончарки Олександри Селюченко

Підписи до фото:

1. Вітальна листівка Леоніда Сморжа до Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. 02.03.1979.Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національний архів українського гончарства. – Ф. 5. – Оп. 4. – Од. зб. 147. – Арк. 1.
  2. Вітальна листівка Леоніда Сморжа до Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. 28.02.1981.Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національний архів  українського гончарства. – Ф. 5. – Оп. 4. – Од. зб. 147. – Арк. 4.
  3. Вітальна листівка Леоніда Сморжа до Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. 02.03.1982.Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національний архів  українського гончарства. – Ф. 5. – Оп. 4. – Од. зб. 147. – Арк. 7.
  4. Вітальна листівка Леоніда Сморжа до Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. 28.02.1985.Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Національний архів  українського гончарства. – Ф. 5. – Оп. 4. – Од. зб. 147. – Арк. 9.
  5. Вітальна листівка Леоніда Сморжа до Олександри Селюченко. Опішне, Полтавщина. 02.03.1987.Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Національний архів  українського гончарства. – Ф. 5. – Оп. 4. – Од. зб. 147. – Арк. 13.