НЕ ПРОПУСТІТЬ ЦІКАВОГО!

вкл. 05 червня 2013. Опубліковано в Садиба родини Пошивайлів

Завітавши в Столицю українського гончарства під час проведення заходів V Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2013» (24-30.06.2013), ви матимете можливість поринути в споконвічні традиції гончарів і зможете приємно відпочити з родиною та друзями. У структурному підрозділі Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів також відбудуться майстер-класи з виготовлення та оздоблення глиняних виробів, будуть організовані розваги для маленьких гостей, на яких чекає знайомство з казковим світом гончарства, захоплюючі майстер-класи, ігри, конкурси, вікторини. Не пропустіть цікавого!

P.S. Для туристичних груп – за попереднім замовленням.{jcomments on}

Марія Яценко,