«Глина заспокоює, і ти думаєш, що ти здатний творити…»

вкл. 19 вересня 2013. Опубліковано в Садиба родини Пошивайлів

«Глина заспокоює, і ти думаєш, що ти здатний творити…», – зазначили студенти Харківської державної академії культури, відвідавши Меморіальний музей-садибу гончарської родини Пошивайлів.

«Цього року ми приїхали на практику в Опішню Полтавської області, як і наші попередні, можна сказати, колеги. Сьогодні ми відвідали Меморіальний музей-садибу гончарської родини Пошивайлів. У музеї вразило все: від будинку до експонатів, відчувається дух давнини. Вироби і мальовка неперевершені, не можна відвести очей. Найбільше нас вразили барині. Нам провели чудову екскурсію, розповіли про родину Пошивайлів, про створення цього музею, а ще нам провели чудовий майстер-клас з ліплення рибок-свистунців. Коли ти ліпиш, це дуже заспокоює, навіть гарні думки, і ти думаєш, що здатний творити. Дуже сподобалось, все цікаво, все неперевершено!».

Майстер-клас для студентів провела опішненська гончарка Валентина Лобойченко.{jcomments on}

Марія Яценко,

завідувач Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів