Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

. Опубліковано в Здвиг-2016

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Аукціон сучасної художньої кераміки «КераМолімп» – акція національного масштабу в галузі української художньої кераміки.

1.2. Аукціон сучасної художньої кераміки проводиться під час Національного фестивалю гончарства, за програмою VІІІ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2016», а після завершення «Здвигу-2016», за рішенням організатора, може продовжуватися на інтернет-сайті Музею-заповідника.

1.3. Організатор Аукціону: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. 

1.4. Метою Аукціону є формування платформи взаємодії мистців, колекціонерів та поціновувачів сучасного українського мистецтва; активізація мистецького середовища України; ознайомлення громадян країни з творчим доробком українських народних майстрів-гончарів і художників-керамістів, фінансова підтримка мистців кераміки. 

1.5. Основними завданнями Аукціону є:

  • популяризація мистецтва кераміки, формування естетичних смаків населення;
  • сприяння використанню української кераміки в побуті сучасників; 
  • розвиток торгівлі творами мистецтва; 
  • одержання прибутку для підтримки мистців кераміки, а також науково-дослідницьких, видавничих, виставкових і фондових проектів Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

1.6. Місце проведення:

Центр розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному (вул. Гаврила та Явдохи Пошивайлів, 3, Опішне, Полтавщина, 38164, Україна; тел. (05353) 42415, 42416, 42417; факс (05353) 42416; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; www.оpishne-museum.gov.ua

1.7. Час проведення: 25 червня 2016 року.

Початок: 25 червня 2016 року, о 1300 год.

ІІ. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

У цих Правилах нижчевикористані терміни вживаються в такому значенні:

       атрибуція – установлення авторства виробу чи твору, часу, місця його створення,  стилю, матеріалів, технік виконання з фіксацією розмірів, розпізнавальних особливостей,  стану збереження тощо;

     аукціонне майно – твори, які власники пропонують для продажу на аукціоні;

     крок аукціону – величина, на яку здійснюється підвищення стартової та кожної наступної ціни оголошеного ліцитатором лота. Його розмір установлюється організатором аукціону на кожний лот;

     ліцитатор – ведучий аукціону;

     лот – річ, що пропонується для продажу на аукціоні;

     продажна ціна лота – фактична ціна реалізації лота на аукціоні;

     розрахунковий документ – документ установленої форми та змісту, що підтверджує факт продажу;

     стартова ціна лота – початкова ціна лота, установлена власником речі. 

2.1. Учасники аукціону отримують виготовлені друкарським способом вхідні квитки із зазначенням на них аукціонних номерів, під якими вони беруть участь в аукціоні.

     2.2. Аукціон розпочинається з оголошення ліцитатором порядку його проведення.  

     2.3. Кожен лот, що виставляється на аукціон, має номер, зазначений в інформаційній картці,  назву, коротку характеристику аукціонного майна, стартову ціну і крок аукціону, про що оголошує ліцитатор. 

     2.4. Під час торгу учасники аукціону повідомляють про готовність придбати виставлений лот за оголошену ліцитатором ціну, піднімаючи вхідний квиток з номером, повернутим до ліцитатора, або одночасно піднімають квиток з номером і пропонують свою ціну. Запропонована учасником  аукціону ціна має бути більшою за ціну, оголошену ліцитатором. 

     2.5. Якщо ціна, запропонована учасником аукціону, який перший підняв вхідний квиток з  номером, є більшою за ціну, запропоновану ліцитатором, ліцитатор називає аукціонний номер учасника і запропоновану ним ціну. 

     2.6. Мовчання учасника аукціону, який першим підняв вхідний квиток з номером, приймається  ліцитатором як згода його з оголошеною ціною.  

     2.7. Ліцитатор веде торг до тих пір, доки після триразового повторення чергової ціни не  залишиться єдиний претендент, що запропонував найвищу ціну. 

     2.8. Після закінчення торгу з цього лота ліцитатор оголошує про продаж лота, називає  продажну ціну й аукціонний номер переможця. 

     2.9. Переможець торгу з цього лота стає його власником і зобов'язаний протягом десяти хвилин пред'явити особі, визначеній організатором аукціону, свій вхідний квиток на право оплати. 

     2.10. Учасники аукціону, які в процесі торгу запропонували найвищу ціну на виставлений лот і відмовилися від його придбання, за рішенням аукціонної комісії позбавляються права на  подальшу участь в аукціоні. За умови достатньої кількості покупців торги з цього лота відновлюються. 

     2.11. Під час аукціону члени аукціонної комісії ведуть протокол, до якого заносять такі дані: 

стартова ціна та продажна ціна аукціонного майна; 

пропозиції покупців і відомості про покупця, який запропонував під час аукціону найвищу ціну (переможець лота).

     Протокол підписується ліцитатором, візується учасником (переможцем) конкретного лота і передається аукціонній комісії.

      2.12. Відповідальність за зберігання аукціонного майна з дня його надходження на аукціон до  передачі оплаченого майна новому власникові несе організатор аукціону. 

     2.13. Придбані покупцем на аукціоні речі поверненню організатору аукціону не підлягають. 

     2.14. На підставі копії затвердженого протоколу переможці аукціону здійснюють розрахунки за придбані на аукціоні речі готівкою. Після оплати покупцю речі видається розрахунковий документ.

     2.15. У разі несвоєчасної оплати за виторгувані на аукціоні речі результат аукціону з цього лота анулюється.

     2.16. Не реалізовані на аукціоні речі організатор аукціону повертає власнику.{jcomments on}

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Замовити екскурсію