Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

вкл. 20 лютого 2019.

{gallery}news/2019/07/10/1{/gallery}

Національна академія наук України

Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАН України

Інститут археології НАН України

Міністерство культури України

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному

ГО «Конгрес українських керамологів»

ПРОВОДЯТЬ

ІІ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ КЕРАМОЛОГІВ

«ПОСТМОДЕРНА УКРАЇНСЬКА КЕРАМОЛОГІЯ: ТРАНСДИСЦИПЛІНАРНИЙ І ТРАНСКУЛЬТУРНИЙ ДІАЛОГ»

Місце проведення: Гончарська столиця України – містечко Опішне (Полтавщина)

Час проведення: 25-27 вересня 2019 року

Мета: з’ясування досягнень, тенденцій і перспектив розвитку української керамології в

сучасному науковому просторі; проведення чергового Конгресу Громадської організації «Конгрес українських               керамологів» (КУК)

Проблематика: джерельна база українських керамологічних студій // історія керамологічних досліджень в Україні // теорія української керамології // дефініції // методологія // сучасні методи керамологічних студій // персоналії вітчизняної керамології // внесок археологів, істориків, етнологів, мистецтвознавців, мовознавців та інших фахівців в українську керамологію // глиняні вироби як маркер національної ідентичності // атрибуція кераміки в Україні // керамолінгвістика // керамофольклористика // наукові школи української керамології // підготовка наукових кадрів для сучасної керамології // вектори сучасних керамологічних досліджень // міжнародна інтеграція української керамології // трансдисциплінарність і транскультурність керамологічних студій // соціабельність та евристичність, регіональна, національна й міжнародна комунікація вчених

До участі в Конгресі запрошуються: керамологи, етнологи, археологи, історики,

мистецтвознавці, краєзнавці, музеологи, колекціонери, наукові установи,

мистецькі навчальні й музейні заклади

Заявки на участь приймаються до 15 серпня 2019 року за адресою:

Інститут керамології – відділення Інституту народознавства НАНУкраїни, Національний музей-заповідник українського гончарства, вул. Партизанська, 102, Опішне, Полтавщина, 38164, Україна;

тел./факс +38(05353) 42175, 42416; +38(067)5574757; +38(050)9046213;

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доповіді для опублікування приймаються до 05.09.2019 року.

За відсутності тексту доповіді в організаторів до зазначеного терміну, тему не буде включено до програми Конгресу.

У рамках ІІ Національного конгресу українських керамологів також відбудеться черговий Конгрес Громадської організації «Конгрес українських керамологів» у рамках якого плануються:

• Звіти керівників профільних Секцій за основними напрямками керамологічних студій;

• Вручення посвідчень членів Громадської організації «КУК».

ЗА ДОВІДКАМИ ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЯ ДО:

КУРАТОРА У ОПІШНОМУ

керамолога, етнолога, музеолога

ОКСАНИ ЛИКОВОЇ

(066) 90-98-749; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГОЛОВИ ОРГКОМІТЕТУ В ОПІШНОМУ

доктора історичних наук, професора ОЛЕСЯ ПОШИВАЙЛА

(05353) 42-175, 42-416, 42-415; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

КЕРІВНИКІВ ПРОФІЛЬНИХ СЕКЦІЙ

ЗА ОСНОВНИМИ НАПРЯМКАМИ КЕРАМОЛОГІЧНИХ СТУДІЙ

В ОПІШНОМУ

керівника Секції етнографічної (антропологічної) керамології, кандидата історичних наук, керамолога, етнолога ЛЮДМИЛИ МЕТКОЇ

(066) 6861707; (05353) 42-175, 42-416, 42-415; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

керівника Секції мистецтвознавчої (художньої) керамології, кандидата мистецтвознавства, керамолога, мистецтвознавця ТЕТЯНИ ЗІНЕНКО

У КИЄВІ

керівника Секції археологічної керамології, доктора історичних наук, керамолога, археолога НАДІЇ ГАВРИЛЮК

керівника Секції музеєзнавчої керамології, кандидата мистецтвознавства, керамолога, мистецтвознавця ОЛЕНИ КЛИМЕНКО

керівника Секції міжнародних зв’язків, кандидата історичних наук, керамолога, етнолога ІГОРЯ ПОШИВАЙЛА

керівника Секції міждисциплінарних студій, кандидата філологічних наук, керамолога, філолога МАРІЇ ПОШИВАЙЛО

Доповіді, виголошені під час Конгресу, будуть безкоштовно опубліковані в окремому томі

Національного наукового щорічника «Українська керамологія».

Організаційний збір не передбачається.

Відрядні витрати учасників – за рахунок відряджаючої сторони

Оргкомітет Конгресу