вкл. 01 вересня 2016.

Фросина Міщенко: Кераміка: Каталог / Упорядник М.В.Діденко. – Вінниця: Вінницький обласний центр народної творчості, 2016. – 36 с.

Нещодавно Гончарська книгозбірня України поповнилася новим виданням про заслуженого майстра народної творчості України, живу легенду Поділля Фросину Іванівну Міщенко. Каталог присвячено 90-літтю від дня народження майстрині кераміки й люб’язно подаровано Книгозбірні його упорядником – вінницьким гончарем Михайлом Діденком.

У каталозі подано вітання земляків з нагоди
ювілею, спогади знаної майстрині про власний життєвий і творчий шлях, фото її творів.

Видання ілюстроване світлинами, зробленими в різні роки життя Фросини Міщенко.

Книга стане в нагоді керамологам, мистецтвознавцям, краєзнавцям, усім, хто цікавиться духовною спадщиною українців.

Завітайте до Гончарської книгозбірні України й ознайомтеся з новим виданням!

Ольга Карунна,

бібліотекар Гончарської книгозбірні України{jcomments on}