вкл. 09 серпня 2011.

{jcomments on}

Нещодавно Гончарська Книгозбірня України Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному поповнилася цінним виданням. Це книга Олександра Чорного «У царстві коболчинського глечика». Її подарував Книгозбірні директор районного музею гончарства села Коболчин Чернівецької області, заслужений працівник культури України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України і давній шанувальник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Іван Іванович Гончар.

Книга «У царстві коболчинського глечика» – це ілюстроване історико-публіцистичне видання. Вона містить цікаву інформацію про минуле і сучасне гончарного ремесла Коболчина – одного з найдавніших гончарних осередків у Бессарабсько-Буковинському краї, талановитих майстрів коболчинської кераміки, а також унікальні фото експонатів Музею гончарства села Коболчин.

Дана книга стала вагомим надбанням Гончарської Книгозбірні України.