вкл. 18 січня 2019.

Нещодавно фонди Гончарської Книгозбірні України поповнилися новими надходженнями, які були безкоштовно передані з обмінного фонду Харківської державної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка. Серед видань – збірники, словники, щорічники, книги з українського мистецтва, кераміки та археології, історії Слобожанщини, краєзнавства, музеєзнавства, періодичні видання тощо, які стануть в нагоді науковцям, краєзнавцям, викладачам і студентам навчальних закладів, шанувальникам народної творчості.

Працівники Гончарської Книгозбірні України висловлюють щиру вдячність директору Харківської державної наукової бібліотеки імені Володимира Короленка Валентині Ракитянській за подаровані книги.

Галина Панасюк,

завідувач Гончарської