II НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОТОКОНКУРС «Гончарні ВІЗІЇ країни»
Фото
Учасники
Артюх Олена(16.06.1982)
екскурсовод Сектора популяризації гончарської спадщини, екскурсій та туризму Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному
Вул.Фрунзе, 124-а, кв.63, Полтава, 36002
0532-685103
Бригінець Юрій(25.12.1958)
фотохудожник
Вул.Виговського, 7, кв.43, Львів, 79022
063-8683756
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">grosgeorg@meta.ua
Брунда Ірина(24.06.1988)
фотограф, літератор, кореспондент газети «Чортківський вісник»
Вул.Пітушевського, 2, кв.1, Чортків, Тернопільщина, 48500
03552-23272
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">reni@rambler.ru
Канавець Олена(05.12.1978)
фотохудожник, начальник Відділу підприємництва та регуляторної політики Управління економічного розвитку Прилуцької міської ради
Вул.Київська, 207, кв.1, Прилуки, Чернігівщина, 17500
095-3101899, 04637-43984
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">grosgeorg@meta.ua
Канівець Юрій(17.05.1972)
учитель математики, фізики, інформатики та комп’ютерної графіки Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату «Колегіум мистецтв у Опішному»
Вул.Червоногвардійська, 38, Опішне, Полтавщина, 38164
095-7545947
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">ykan17@gmail.com
Качур Катерина(15.08.1985)
журналіст-фрілансер, старший науковий співробітник Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», координатор Інтернет-проекту «Рукотвори»
Вул.Автозаводська, 93, кв.40, Київ, 04114
067-4257969
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">kateryna@rukotvory.com.ua
Липа Ганна-Оксана(18.07.1958)
художник-кераміст, член Національної спілки художників України, заслужений художник України
Вул.Бой-Желенського, 18, кв.6, Львів, 79000
067-1267659, 0322-386321
Люта Тетяна (08.08.1955)
фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України (2011)
Вул.40 років Радянської України, 7, кв.27, Запоріжжя, 69006
050-3418775
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">tatyana@lyuty.com
Пошивайло Богдан (23.05.1986)
історик-українознавець, старший науковий співробітник Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара»
Вул.Прирічна, 31, кв.2, Київ, 04213
067-4081395
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">bonip@ukr.net
Пошивайло Любов (12.02.1992)
фізик, студентка фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Вул.Заливчого, 47-а, Опішне, Полтавщина, 38164
066-7320247
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">lyubov_posh@ukr.net
Пошивайло Людмила(02.03.1976)
історик, завідувач Аудіовізуальної студії українського гончарства Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному
Вул.Перемоги, 22, кв.1, Опішне, Полтавщина, 38164
05353-43471
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">oles_poshyvaylo@ukr.net
Пошивайло Оксана(16.05.1996)
учениця Опішнянського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів
Вул.Заливчого, 47-а, Опішне, Полтавщина, 38164
066-7320315
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">oks_posh@ukr.net
Пошивайло Олесь(06.11.1958)
керамолог, етнолог, музеолог, директор Інституту керамології – відділення Інституту
народознавства НАН України, заступник голови Наглядової ради Національного музею-заповідника
українського гончарства в Опішному, голова Правління Українського керамічного товариства,
доктор історичних наук, професор, заслужений діяч наук і техніки України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького
Вул.Перемоги, 22, кв.1, Опішне, Полтавщина, 38164
05353-43471
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">oles_poshyvaylo@ukr.net
Пошивайло Юрко(14.03.1968)
історик, художник, гончар, головний художник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, заслужений працівник культури України
Вул.Заливчого, 47-а, Опішне, Полтавщина, 38164
066-7320261
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">po-ra@ukr.net
Матвійчук Наталя(09.02.1971)
художник- кераміст, заступник директора з мистецьких дисциплін та вчитель гончарства
і образотворчого мистецтва Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату «Колегіум мистецтв у Опішному»
Вул.Нафтовиків, 6, кв.8, Опішне, Полтавщина, 38164
050-3052251
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">collegium-ua@narod.ru
Овчаренко Людмила (31.08.1970)
директор Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату «Колегіум мистецтв у Опішному», кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України
Вул.Жовтнева, 12, кв.7, Опішне, Полтавщина, 38164
099-0517156
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">collegium-ua@narod.ru
Шаблов Юрій(04.02.1947)
фотохудожник
Вул.Гагаріна, 28, Олександрія, Кіровоградщина, 28000
05235-44493
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Журі
Дяченко Людмила
музеолог, генеральний директор Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному (Опішне)
Кондрат Ростислав
фотохудожник, секретар з організаційних питань Правління Національної спілки фотохудожників України(Київ)
Матосов Віктор
фотохудожник, голова Правління Полтавської обласної організації Національної спілки фотохудожників України (Полтава)
Пошивайло Олесь
керамолог, етнолог, музеолог, директор Інституту керамології – відділення Інституту народознавства
НАН України, заступник голови Наглядової ради Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, голова Правління Українського керамічного товариства, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького (Опішне)
Странадко Едуард
фотохудожник, секретар Полтавської обласної організації Національної спілки фотохудожників України, член Національної спілки журналістів України, заслужений працівник культури України (Полтава)
Нагороди
ГРАН-ПРІ «Гончарні ВІЗІЇ країни»
Юрко Пошивайло (Опішне) за фото «МузеоКосмоКерамо»
ДИПЛОМ «ГонЧАРСТВО очима ДИТИНИ»
Оксана Пошивайло (Опішне) за фото «Народження»
ДИПЛОМ «ДивоСВІТ КЕРАМІКИ»
Ганна-Оксана Липа(Львів) за фото «Тату»
ДИПЛОМ «КерамШОК ХХІ століття»
Юрко Пошивайло (Опішне) за фото «Людина розумна. Слід – 2»
ДИПЛОМ «ПоСТАТІ»
Люта Тетяна (Запоріжжя)за фото «Нічні фантазії»
ДИПЛОМ«Чорно-біле ВІДЛУННЯ»
Юрко Пошивайло(Опішне)за фото «Машина часу»
ДИПЛОМ «Документ ЕПОХИ»
Любов Пошивайло (Опішне)за фото «Медитація»
СПЕЦІАЛЬНІ ДИПЛОМИ
ЗА КРАЩУ СЮЖЕТНУ КОМПОЗИЦІЮ
Юрко Пошивайло (Опішне)за фото «Творець»
ГОНЧАРСЬКІ ФАНТАЗІЇ
Тетяна Люта (Запоріжжя)за фото «Охоронець будинку»
ЗА РОМАНТИЗМ
Катерина Качур(Київ)за фото «Центр Всесвіту»
ЗА КРАЩИЙ РЕЗОНАНСНИЙ СЮЖЕТ
Богдан Пошивайло (Київ)за фото «Життя продовжується!»
ЗА УНІКАЛЬНЕ ТВОРЧЕ ВИРІШЕННЯ
Юрко Пошивайло (Опішне)за фото «Машина часу»
ЗА ОБРАЗНІСТЬ
Юрко Пошивайло (Опішне)за фото «Жертвоприношення»
ЗА ЕМОЦІЙНІСТЬ
Богдан Пошивайло (Київ)за фото «Горщику, а де твоя каша?»
ЗА ПСИХОЛОГІЗМ
Людмила Пошивайло (Опішне)за фото «Вічність»
СПЕЦІАЛЬНІ НАГОРОДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ
ЗОЛОТА МЕДАЛЬ
Юрко Пошивайло (Опішне)за фото «МузеоКосмоКерамо»
СРІБНА МЕДАЛЬ
Ганна-Оксана Липа (Львів)за фото «Тату»
БРОНЗОВА МЕДАЛЬ
Любов Пошивайло (Опішне)за фото «Медитація»
ДИПЛОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ
Людмила Пошивайло (Опішне)за фото «На сторожі ПРЕДКІВ»
ДИПЛОМ ДРУГОГО СТУПЕНЯ
Юрко Пошивайло (Опішне)за фото «Зимова прогулянка»
ДИПЛОМ ТРЕТЬОГО СТУПЕНЯ
Юрко Пошивайло (Опішне)за фото «Перехрестя»
ДИПЛОМ
Тетяна Люта(Запоріжжя)за фото «Народження нового»
Перелік фототворів
НОМІНАЦІЯ «Гончарство очима дитини»
Пошивайло Оксана(Опішне). «Народження». Опішне. 14.01.2011
Пошивайло Оксана(Опішне). «Весна». Опішне. 01.05.2011
Пошивайло Оксана(Опішне). «Котозавр». Опішне. 29.01.2011
НОМІНАЦІЯ «ДивоСВІТ кераміки
Брунда Ірина(Чортків). «Глечики». Хотин, Чернівеччина. 01.05.2011
Брунда Ірина(Чортків). «Кераміка». Хотин, Чернівеччина. 01.05.2011
Брунда Ірина(Чортків). «Перша посудина». Хотин, Чернівеччина. 01.05.2011
Брунда Ірина(Чортків). «Свіча». Хотин, Чернівеччина. 01.05.2011
Канавець Олена (Прилуки). «Перші уроки». Пирогів, Київ. 08.05.2011
Канівець Юрій(Опішне). «Дерево життя: живе і вічне. Квітне справжнє, квітне керамічне». Опішне. 13.10.2009
Канівець Юрій(Опішне). «Зимова фантазія». Опішне. 26.01.2010
Канівець Юрій(Опішне). «Ластів’ята». Опішне. 03.08.2010
Качур Катерина(Київ). «Норовлива ворона». Пирогів, Київ. 03.05.2009
Качур Катерина(Київ). «Носатий наглядач». Пирогів, Київ. 03.05.2009
Качур Катерина(Київ). «У фокусі». Пирогів, Київ. 23.05.2010
Липа Ганна-Оксана(Львів). Диптих «Транс Форма ці Я – Е ма Нація». Фото 1. Львів. 01.02.2010
Липа Ганна-Оксана(Львів). Диптих «Транс Форма ці Я – Е ма Нація». Фото 2. Львів. 01.02.2010
Липа Ганна-Оксана(Львів). «Тату». Львів. 14.12.2010
Люта Тетяна(Запоріжжя). «За вікном у кума». Запоріжжя. 10.10.2009
Люта Тетяна(Запоріжжя). «Народження нового». Опішне. Вересень 2008
Люта Тетяна(Запоріжжя). «Символи добробуту». Запоріжжя. 29.08.2010
Матвійчук Наталя(Опішне). «Крізь творчий задум проростає життя». Опішне. 12.05.2010
Матвійчук Наталя(Опішне). «Муки творчості». Опішне. 12.05.2011
Матвійчук Наталя(Опішне). «Об’єднані дивом». Опішне. 05.02.2011
Матвійчук Наталя(Опішне). «Опішненська веселка». Опішне. 28.05.2009
Матвійчук Наталя(Опішне). «Смакота у нас, бо макітра – просто клас!». Опішне. 12.12.2008
Овчаренко Людмила(Опішне). «Гончарський всесвіт в Україні». Опішне. 11.05.2011
Овчаренко Людмила(Опішне). «Ми – за гончарство». Опішне. 03.08.2010
Пошивайло Богдан (Київ).« Горщику, а де твоя каша?». Велика Круча, Полтавщина. 22.04.2011
Пошивайло Любов(Опішне). «Молодість». Опішне. 02.07.2009
Пошивайло Людмила(Опішне). «Рівняння на корифеїв!». Опішне. 03.07.2010
Пошивайло Олесь (Опішне). «ДемоКРАТІЯ по-українськи». Опішне. 23.01.2011
Пошивайло Олесь(Опішне). «Магія ГОНЧАРЮВАННЯ». Опішне. 01.07.2010
Пошивайло Олесь (Опішне). «ПереОХОЛОДЖЕННЯ». Опішне. 23.01.2011
Пошивайло Юрко(Опішне). «Дорога в майбутнє». Опішне. 13.01.2009
Пошивайло Юрко(Опішне). «Жертвоприношення». Опішне. 19.01.2011
Пошивайло Юрко(Опішне). «Літо». Опішне. 13.05.2008
Пошивайло Юрко(Опішне). «Старенькі». Опішне. 17.10.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Через пекло в рай». Опішне. 20.11.2010
Шаблов Юрій (Олександрія). «Експонати музею». Олександрія, Кіровоградщина. 20.07.2009
ШабловЮрій (Олександрія). «Спогади». Олександрія, Кіровоградщина. 08.05.2011
Шаблов Юрій (Олександрія). «Чим багаті». Опішне. 04.07.2010
НОМІНАЦІЯ«КерамШОК XXIстоліття»
Люта Тетяна(Запоріжжя). «Охоронець будинку». Опішне. Вересень 2008
Пошивайло Юрко(Опішне). «Зрада». Полонне, Хмельниччина. 23.09.2009
Пошивайло Юрко(Опішне). «Людина Розумна. Слід – 1». Берегово, Закарпаття. 29.09.2009
Пошивайло Юрко(Опішне). «Людина Розумна. Слід – 2». Берегово, Закарпаття. 28.09.2009
Пошивайло Юрко(Опішне). «Наступ цивілізації». Опішне. 18.02.2008
Пошивайло Юрко (Опішне). «Реінкарнація». Опішне. 19.01.2011
НОМІНАЦІЯ«ПоСТАТІ»
Качур Катерина(Київ). «Анатолій Байда». Пирогів, Київ. 07.05.2011
Качур Катерина(Київ). «Віктор Андрощук». Пирогів, Київ. 03.05.2009
Качур Катерина(Київ). «Нове покоління гончарів». Київ. 27.06.2009
Канівець Юрій(Опішне). «Зачарований». Опішне. 26.03.2009
Канівець Юрій(Опішне). «Хранителі священного вогню». Опішне. 29.06.2010
Люта Тетяна(Запоріжжя). «Нічні фантазії». Опішне. Вересень 2008
Пошивайло Любов(Опішне). «Гончарева Королева». Опішне. 10.07.2009
Пошивайло Любов(Опішне). «Мій голосніший!». Опішне. 08.07.2009
Пошивайло Любов(Опішне). «Тато». Опішне. 07.05.2011
Пошивайло Людмила(Опішне). «На сторожі ПРЕДКІВ». Опішне. 29.06.2010
Пошивайло Олесь(Опішне). «Видобування звуків». Опішне. 16.08.2008
Пошивайло Олесь(Опішне). «Погляд з потойбіччя». Опішне. 01.07.2010
Пошивайло Олесь(Опішне). «Порідненість». Опішне. 06.02.2011
Пошивайло Юрко(Опішне). «Двійник». Опішне. 18.07.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Корифеї». Опішне. 03.08.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Ку-ку-рі-ку!». Опішне. 22.07.2008
Пошивайло Юрко(Опішне). «Серьога». Пирогів, Київ. 09.05.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). « Учитель». Великі Сорочинці, Полтавщина. 16.08.2008
Шаблов Юрій (Олександрія). «Останній директор заводського музею». Баранівка, Житомирщина. 20.07.2009
НОМІНАЦІЯ«Чорно-біле ВІДЛУННЯ»
Бригінець Юрій(Львів). «Руки майстра». Львів. 08.05.2011
Бригінець Юрій(Львів). «Творчість». Львів. 08.05.2011
Бригінець Юрій(Львів). «Цікава наука». Львів. 08.05.2011
Брунда Ірина(Чортків). «Знайомство з глиною». Хотин, Чернівеччина. 01.05.2011
Канівець Юрій(Опішне). «Теракотовий світ». Опішне. 29.04.2011
Канівець Юрій(Опішне). Цикл «Титани гончарської землі». Фото 1. Опішне. 01.07.2008
Канівець Юрій(Опішне). Цикл «Титани гончарської землі». Фото 2. Опішне. 11.05.2011
Канівець Юрій(Опішне). Цикл «Титани гончарської землі». Фото 3. Опішне. 03.07.2008
Канівець Юрій(Опішне). Цикл «Титани гончарської землі». Фото 4. Опішне. 29.10.2010
Качур Катерина(Київ). «Слід історії». Ржищів, Київщина. 04.07.2009
Качур Катерина(Київ). «Сучасна автентика». Пирогів, Київ. 03.05.2009
Качур Катерина(Київ). «Топтання по золоту». Ржищів, Київщина. 04.07.2009
Пошивайло Любов(Опішне). «За гроші ремесло не купиш». Опішне. 18.07.2010
Пошивайло Людмила(Опішне). «Вічність». Опішне. 17.09.2009
Пошивайло Людмила(Опішне). «Чорно-біла дорога до храму». Опішне. 29.06.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Базарний день». Опішне. 03.08.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Зимова прогулянка». Опішне. 26.02.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Машина часу». Полонне, Хмельниччина. 23.09.2009
Пошивайло Юрко(Опішне). «МузеоКосмоКерамо». Опішне. 16.11.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Творець». Опішне. 13.12.2010
Шаблов Юрій (Олександрія).«Стара хата». Олександрія, Кіровоградщина. 25.09.2010
НОМІНАЦІЯ«Документ ЕПОХИ»
Артюх Олена (Полтава). «Інстинкт уподібнення». Опішне. 14.04.2010
Канівець Юрій(Опішне). «Дорожче золота». Опішне. 29.06.2010
Качур Катерина(Київ). «Ворожіння на Андрія». Київ. 13.12.2010
Качур Катерина(Київ). «Гончарне козакування». Київ. 22.10.2010
Качур Катерина(Київ). «Центр Всесвіту». Ржищів, Київщина. 04.07.2009
Липа Ганна-Оксана(Львів). «Розвіяні вітром». Львів. 2011
Липа Ганна-Оксана(Львів). «Стіна». Львів. 2011
Люта Тетяна(Запоріжжя). «Хресна сила». Опішне. Вересень 2008
Матвійчук Наталя(Опішне). «Від серця до серця». Опішне. 05.02.2011
Пошивайло Богдан (Київ).«Життя продовжується!». Попівка, Полтавщина. 23.04.2011
Пошивайло Любов(Опішне). «Медитація». Опішне. 03.08.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Кінь для козака». Опішне. 19.10.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Ностальгія». Опішне. 13.06.2010
Пошивайло Юрко(Опішне). «Пам’ять». Опішне. 16.02.2008
Пошивайло Юрко(Опішне). «Перехрестя». Полтава. 12.07.2009
Пошивайло Юрко(Опішне). «Танцюйте, мої ніжки, буде й вам спочину трішки». Опішне. 03.07.2010
|
|
|
|
|
|