Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

вкл. 21 червня 2019.

Кожного дня «академісти» здобувають усе більше нових знань. Чималий потік інформації певною мірою виснажив учасників літньої школи гончарства, тому, щоб відновити свої сили, вони відвідали Меморіальний музей-садибу відомої гончарки-іграшкарки Олександри Селюченко.

Після захоплюючої екскурсії відбулася надзвичайно цікава презентація «Кулінарний майстер-клас» Маргарити Копилової (Київ, Україна). У процесі приготування смачних страв брали участь усі учасники Е-літньої академії гончарства. Найбільшим здивуванням став салат із персиків, помідорів і цибулі, заправлений медом. Крім нього, були ще бутерброди зі скумбрією й сате. Усі присутні отримали масу позитивних емоцій.

Після ситного обіду настав час для майстер-класу від учасника Міжнародного симпозіуму гончарства «ГігантоМАНІЯ» Марка Чатерлі (Вільямстон, США), під час якого він продемонстрував свої вміння виготовляти на гончарному крузі різноманітні скульптури з одного шматка глини.

Завершенням насиченого дня став мистецький проект Марка Чатерлі. Презентація відбулася у вигляді показу світлин власних робіт, які прикрашають парки й сади в різних куточках світу, і розповіді про свій творчий  шлях. Художник-кераміст має майстерню, декілька печей для випалювання своїх виробів. За рік через його руки проходить близько восьми тон глини. Майстер є яскравим прикладом того, що не потрібно зупинятися на досягнутому…

{gallery}/news/06/21/{/gallery}