Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

вкл. 01 вересня 2019.

Набридла щоденна робота? Дістала буденність? Літо майже скінчилося, а ти так і не відпочив? Тоді не зволікай! Мерщій хапай родину й друзів і гайда до Опішного! Такого ти ще точно не бачив! Це переверне твоє уявлення про музей і мистецтво!

Тільки в Національному музеї-заповіднику українського гончарства ти зможеш відчути себе героєм казки «Мандри Гулівера» крихітним ліліпутом з-поміж справжніх глиняних гігантів.

Величезна територія, де «живуть» різноманітні скульптури, як гумористичного, так і глибоко філософського змісту, оглядова вежа, з якої можна насолодитися неповторними пейзажами Полтавщини, місця для відпочинку із садовими гойдалками й гамаками, дитяча зона «КерамЛЕНД», різноманітні виставки, які поєднують в собі сучасне й народне мистецтво, – усе це назавжди змінить твоє ставлення до української культури.  

Та це ще не все, чим ми можемо тебе здивувати! Ти маєш унікальну можливість долучитися до гончаротворення й власноруч зліпити своє перше горнятко. Дізнаєшся історію життя й творчості славетних опішненських гончарів, відвідаєш меморіальні садиби, щоб сповна відчути дух правічного ремесла.

Національний музей-заповідник українського гончарства запрошує до своїх затишних куточків!

Ми чекаємо саме на тебе!

{gallery}news/2019/08/30{/gallery}

 

Ірина Дядечко,
інформаційна служба НМЗУГ
Фото Тараса Пошивайла
Замовити екскурсію