Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

вкл. 10 жовтня 2019.

Шановні батьки й учителі! Незабаром довгоочікувані канікули, а це означає, що ваші діти будуть нудьгувати вдома цілий тиждень. Не дайте їм засумувати – влаштуйте для них незабутній відпочинок, від якого вони отримають яскраві враження й справжнє задоволення!

Подорож до Національного музею-заповідника українського гончарства стане найкращим подарунком для дітлахів! Тільки тут вони зможуть по-справжньому класно і з користю провести час! Це не звичайна екскурсія – це пізнавальна пригода, де учні дізнаються про гончарне ремесло й справжніх майстрів-чаклунів та спробують власноруч створити своє перше горнятко.

Величезна територія з різноманітними скульптурами, з-поміж яких – глиняні гіганти, висотою понад п’ять метрів, дитяча зона «КерамЛЕНД», гойдалки, оглядові вежі – все це надовго запам’ятається вашим дітям.

Ця подорож стане особливою!

{gallery}news/2019/10{/gallery}

 

МУЗЕЙ ПРАЦЮЄ БЕЗ ВИХІДНИХ!

МОБ. ТЕЛ:  (067) 557 47 57

(050) 904 62 13

Замовити екскурсію