Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

вкл. 26 листопада 2019.

Колективи Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному та Інституту керамології – відділення Інституту народознавства НАН України висловлюють щирі співчуття з приводу важкої втрати: 20 листопада 2019 року за трагічних обставин згасла Наземна Зірка талановитої художниці-реставраторки кераміки Ганни Шиянової.

Українська реставраційна галузь втратила вагомого фахівця, земним покликанням якого було докорінно віддаватися улюбленій справі – повертати до життя безцінні пам'ятки культури. Вона весь час перебувала у творчому пошуку й не зупинялася на досягнутому, до останнього подиху залишалася вірною обраному шляху.

Ганна Шиянова була добрим другом Музею гончарства й Інституту керамології, незмінним учасником науково-практичних форумів у Опішному. Пам’ятаємо її цікаві й змістовні доповіді під час наукових конференцій, які завжди викликали значний інтерес серед учасників. Із щирою вдячністю згадують Ганну Шиянову археологи й реставратори Музею-заповідника. Її професійні поради збагатили їхні знання про збереження давньої кераміки.

Опішне з вдячністю збереже спогади про плідну співпрацю й тепло дружніх взаємин з Ганною Шияновою.

Щиро поділяємо горе рідних і сумуємо разом з Вами в ці скорботні дні.

{gallery}news/2019/11/26{/gallery}