вкл. 23 лютого 2020.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному повідомляє, що, у зв’язку з проведенням заходів, присвячених 110-й річниці від Дня народження гончарки, малювальниці Явдохи Пошивайло та 90-ї річниці від Дня народження опішненського гончаря, заслуженого майстра народної творчості України Миколи Пошивайла, з 06.03.2020 рдо 08.03.2020 р. та з 27.05.2020 рдо 31.05.2020 р.  будуть проходити акції «Відвідай музей – отримай авторський подарунок». Відвідувачі музею-садиби отримають в подарунок глиняний свистунець, виготовлений сином Явдохи та Гаврила Пошивайлів – Віктором Пошивайлом.

Акції діють за умови придбання вхідного квитка в Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів.