вкл. 06 серпня 2013.

Щоб зрозуміти гончарство, прочитав книгу Олеся Пошивайла «Етнографія українського гончарства». Глина мені дуже подобається, але себе я знайшов у ковальстві.

Подивився рушники в колекції родинного музею Пошивайлів і в мене з’явилася ідея: зробити в ковальстві дерево життя, дерево РОДУ. Дерево, яке росте із землі, з глини, тягнеться через світ до живого, до сонця, до святого!

Учасник ІІІ Національного ковальського фестивалю «ВакулаФЕСТ–ХХІ» Святослав Фецинець (Стрий, Львівщина). Опішне, Полтавщина. Червень 2013. Фото Марії Яценко

Марія Яценко,

завідувач Меморіального музею-садиби