Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

вкл. 06 квітня 2020.

Культурний карантин

Онлайн екскурсія музеєм
мистецької родини Кричевських

Меморіальний музей-садиба
гончарської родини Пошивайлів (екскурсія онлайн)

На щастя, нам поталанило жити в еру розвитку цифрових технологій, які надають чимало можливостей. А не скористатися ними – просто неприпустимо!

Нині багато музеїв «ідуть у ногу з сучасністю» й все частіше підхоплюють модну хвилю розробки онлайн-екскурсій. Це унікальна можливість для всіх тих, хто мріє побувати в найпопулярніших музеях планети, але не має на те можливості, або ж просто не бажає виснажуватися в дорозі, стояти в черзі й ходити величезними парками чи виставковими залами, чи ніяк не може визначитися, де краще провести дорогоцінні вихідні або довгоочікувану відпустку.

Обираючи навіть віртуальний тур, кожен з нас бажає гарно й з користю провести свій час і отримати від побаченого чи почутого задоволення.

Нині Інтернет майорить безліччю пропозицій онлайн-екскурсій музеями світу. І всі вони – одна цікавіша за іншу. Але навіщо ставити перед собою такий нелегкий вибір?) Одразу обирайте  мандрівку до перлини Східної та Центральної Європи – Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, що знаходиться в Полтавщині.

Звісно, за допомогою відео- або фотозйомки неможливо передати всієї краси й величі цього місця. І все ж онлайн-екскурсія до Музею гончарства 100 % задовольнить усі ваші естетичні запити й бажання.

Здійснити інтерактивний тур до Музею-заповідника можна о будь-якій порі доби й провести в ньому стільки часу, скільки буде зручно саме вам.

Віртуальна екскурсія передбачає не банальні оглядини музейних колекцій, а наздвичайно захоплюючу подорож до справжнісінької країни Гончарії.

Розповідати й перелічувати, що можна побачити й почути під час онлайн-екскурсії до Музею гончартсва, не будемо. Триматимемо інтригу))) Але запевняю, що після віртуального туру багатьом закортить насправді побувати в славнозвісній Столиці українського гончарства!

Отже, вмощуйтеся зручніше й вирушайте в цікаву мандрівку до гончарного всесвіту, а ми, чекаючи вас на гостини, продовжимо створювати красу, адже жодна віртуальна подорож ніяким чином не замінить справжню!

Замовити екскурсію