ПРЕДСТАВЛЯЄМО УЧАСНИКІВ

ІІІ ІНТЕРСИМПОЗІУМУ КЕРАМІКИ В ОПІШНОМУ «2012: 12х12»

ЗНАЙОМТЕСЬ!

ВОЛОДАР ДРУГОЇ ПРЕМІЇ

Людмила Богуславська

(Львів, Україна)

Закінчила Відділ художньої кераміки Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (1978, нині – Львівська національна академія мистецтв).

Працювала в творчій майстерні Львівської експериментальної кераміко-скульптурної фабрики, нині – у власній майстерні. Член Національної спілки художників України (з 1992).

З 1978 року почала експонувати роботи на виставках: Республіканська виставка українського декоративно-прикладного мистецтва та творів майстрів народних художніх промислів (Київ, 1978), обласна художня виставка (Львів, 1982), Міжреспубліканська виставка «Земля і люди» (Москва, Російська Федерація, 1984), Зональна молодіжна виставка до ХІІ фестивалю молоді і студентів (Москва, Російська Федерація, 1985), обласна художня виставка «Весна – 86», виставка, в рамках фестивалю радянсько-болгарської дружби (Київ, 1986), республіканська виставка «Світ і молодь» (Київ, 1986), Міжреспубліканська виставка «Художники – народу» (Москва, Російська Федерація, 1986), обласна виставка «Львівська кераміка» (Львів, 1988, 1990–2008), пересувна благодійна виставка в фонд дітям Чорнобиля (міста США, 1988), виставка «Мініатюра у декоративному мистецтві» (Київ, Львів, 1989), виставка декоративного мистецтва львівських художників (Львів, 1999), виставка «У ХХІ століття з мистецтвом» (Львів, 2002), Львівський осінній салон «Високий замок» (Львів, 2002–2009, 2010 – диплом), виставка «Весняний салон» (Львів, 2005–2009, 2011), Всеукраїнська виставка до Дня художника (Київ, 2004), Всеукраїнське трієнале живопису (Київ, 2007), ІІІ Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, 2011, Спеціальний диплом «За романтизм»); ІІІ ІНТЕРСимпозіум кераміки в Опішному «2012: 12х12» (Опішне, 2012, Друга премія).

Твори зберігаються у провідних музеях України, а також приватних колекціях України та за кордоном.

Фотоколаж

Посвячення в «інтерсимпозіумці»

Номінація Садово-паркова скульптура
«РетроМОДЕРН»
(за мотивами орнаментальної творчості
Василя Кричевського)

ДРУГА ПРЕМІЯ
ІІІ ІНТЕРСимпозіуму кераміки
в Опішному «2011: 11х11»
 «Нескінченність»

Номінація «Архаїчний свічник»

«День і Ніч»

Номінація «Іменне панно»

«Шляхи»

Спілкування без кордонів

Момент істини

Автор фото – Тарас Пошивайло. 14-29 червня 2012 року. Національний музей-заповідник українського гончарства.
Укладач матеріалів рубрики «Знайомтесь!»
Світлана Пругло, {jcomments on}співробітник інформаційної служби Національного музею-заповідника українського гончарства

Наступне знайомство:

Інна Гуржій (Полтава, Україна)