. Опубліковано в Знайомтесь! Академія 2012

Анусіна Олеся народилася 23 квітня 1986 року в місті Києві. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв (2008). Учасниця літньої школи гончарства 2012 року.

Основні зацікавлення: писанкарство, лялькарство, мозаїка, малярство.

Її враження:

«У цьому місці багато речей надихає. Особливо ваблять гончарні круги, вільні, за якими можна працювати. В моєму місті немає або, принаймні, я не знаю таких місць, де були б у вільному користуванні круги. І мені здається, що найважливіше для будь-якої людини – отримати шанс, шанс спробувати, шанс, що в тебе повірять як в майбутнього майстра гончарної справи. Я дякую Богові за можливість бути тут і вдячна людям, котрі роблять таку безкорисливу справу для інших.

Поглянула на глину як на об’єкт сили, яку необхідно підкорити. Власне центрування – своєрідне змагання, хто переможе. Необхідно сконцентрувати енергію і направити в потрібному напрямку. Так вчать мудреці, а мене скульптор із Грузії. Підкорювати нелегко, а підкорюватися ще важче. Інтерес до цієї справи зростає з кожним днем. А ще приємна втома, коли з радістю готуєшся до сну і, торкнувшись головою подушки, засинаєш…
   Дуже надихає, коли працюють майстри і доводять, що, вдосконалюючи свої вміння, можна створити «щось». Хочеться скоріше створювати «щось». Це найкращий стимул для розвитку та праці.
   Дуже цікавими і корисними є приватні майстер-класи. Коли майстер твоїми ж руками допомагає створювати виріб на крузі. Це найбільша допомога з їхнього боку.
   Дуже шкода, що все завершується, але радію, що це сталося в моєму житті. Академія стала не тільки школою гончарства, а й школою життя. Дякую за такий яскравий спогад, непересічний досвід та дуже корисні знання».

Влітку 2013 рокуЕ-літня АКАДЕМІЯ ГОНЧАРСТВА для харизматиків, романтиків, диваків і діячів втретє відчинить свої двері перед бажаючими осягнути таїнство творення гончарних виробів. Запрошуємо до навчання! {jcomments on}