Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

Автор: Museum. Опубліковано в Е-літня Академія Гончарства в іменах-2018

Релік Ольга народилася в Кропивницькому. Закінчила Кропивницький державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (2015). Учасниця літньої школи гончарства 2018 року.

Основні зацікавлення: кераміка, йога, східна культура, новітні технології, подорожі, захист довкілля, здорове харчування.

Її враження:

«Сьогодні, 10.11.2018, я нарешті дібралась до написання щоденника. Минуло майже 4,5 місяці від завершення навчання в Академії, емоції трошки стихли, тепер можна доволі зважено говорити про все, що було. Зараз я абсолютно точно можу сказатия НАДЗВИЧАЙНО ЩАСЛИВА, що мала можливість бути в Опішні й отримати той досвід!

Я обожнюю людей! І в Академії я мала тисячу можливостей в цьому впевнитись! Адже за 3 тижні мене оточували такі різні, але просто неймовірні особистості.

Чого тільки вартувало проживання в одній хатині вп'ятьох з дівчатами! З ними сталась окрема любов. Галиночка, Даша, Ліза, Жаннаце був чудовий час разом! Пісні до першої ночі на верандочці, разом похід до школи і назад, готування обіду одне для одного, скажений будильник Жанни на всю хату КОЖЕН раноктакі дрібнички і деталі тепер назавжди зі мною.

УЧИТЕЛІ. Окреме величезне дякую за них! Завдяки пані Наталі, пану Сергію й Зіні ми всі мали можливість бачити Диво й Магію, що народжуються з глини! І це просто захоплювало! Стільки знань, життєвої мудрості і доброти вони дали нам! Коли я дивилася на пані Наталю, то подумала, що для мене це взірець жінки її вікутака натхненна, мудра, відкрита новому й безкінечно закохана у свою справу і життя!

Хочеться виразити величезну подяку Музею й пану Олесю за можливість на цілих три тижні випасти зі своєї рутини, трошки забути про роботу й оточення та зануритися в чудесну атмосферу Музею й Глини! Оксаночко! Тобі окреме спасибіти душа Академії! Ніколи не забуду твій перший дзвіноктакий добрий і щирий голос, відкритість і готовність допомогти! Ти чудова!

У мене є декілька яскравих і теплих спогадів, якими б хотілося поділитися:

  • Ввечері, коли випадало трішки вільного часу, я обожнювала всідатися на гойдалці біля хатинки, вмикати в навушниках Бумбокс «Тримай мене» і на повну насолоджуватися моментом, милуватися природою, скульптурами, нашою групою – кожен був чимось зайнятий, творив! Ці моменти на самоті з музикою серед такої краси– просто незабутні.
  • В один з передостанніх днів ми з дівчата ми засиділися в хатинці за глиною, музикою і розмовами. Почав падати дощ, дощовик лише в однієї. Тому в хід пішли всі підручні засобикоробки, пакетий миски на голову по дорозі додому. Найефектніший образ за весь час Академії!
  • Повернення Лізи! Це ціла історія!

Жанна: Кто-то стучит в дверь и не отвечает, и я сейчас не шучу!

Я: Треба взяти ніж!

Галя біжить на кухню по ніж. Ліза, зачувши наші наміри взяти холодну зброю, вирішила перестати грати в мовчанку, зрозуміла, що сюрприз занадто несподіваний, й подала голос.

  • Варенички і Катя! Ці пухкенькі, свіжесенькі, полтавські варенички змусили мене тимчасово здатися й забути, що я не вживаю випічку і цукор!
  • Візит до Василя Омеляненка. Це був найзворушливіший, найдушевніший та найсльозливіший епізод усієї Академії, особисто для мене! Навіть зараз я пишу й на очі навертаються сльози, чесно! Рада, що придбала в нього коника, тепер милуюся ним і стає тепліше всередині.
  • Моя йога-презентаціяотримала величезне задоволення відпроведення! Скажено хвилювалася, але після кожного слова подяки все всередині розквітало!

Це були супернасичені, драйвові, незабутні три тижні мого життя! ДЯКУЮ»!

 

 
Замовити екскурсію