. Опубліковано в КерамоПРЕЗЕНТАЦІЯ

Ганна Друль
(Львів, Україна)

Персональна виставка

«Чайники, жінки, діти і квіти»:

«Наступає час, коли починаєш бачити і розуміти –
безумовну любов, безумовну радість і безумовну красу...»

Ганна Друль

Закінчила Відділ художньої кераміки Львівського училища прикладного мистецтва імені Івана Труша (1979); Відділ художньої кераміки Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (1984, нині – Львівська національна академія мистецтв).
   Працює у власній майстерні.
   Член Національної спілки художників України (з 1993).
    З 1984 року постійна учасниця регіональних, республіканських, всеукраїнських та міжнародних художніх виставок, з них 6 персональних.
   Участь у симпозіумах кераміки: Міжнародний симпозіум кераміки (Седнів, Польща, 1989), Міжнародний симпозіум кераміки (Дзінтарі, Латвія, 1990), Міжнародний симпозіум кераміки (Болєславець, Польща, 1998), ІІІ Всеукраїнський симпозіум монументальної кераміки «Поезія гончарства на майданах і в парках України» (Опішне, Україна, 1999, ГРАН-ПРІ), Міжнародний симпозіум кераміки (Краків, Польща, 2005), ІІ ІНТЕРСимпозіум кераміки в Опішному «2011: 11х11» (Опішне, Україна, 2011).
    Твори зберігаються в музеях та приватних колекціях Львова (Україна), Мюнхена (Німеччина), Кракова та Вроцлава (Польща), Торонто (Канада), в тому числі й Національному музеї-заповіднику українського гончарства в Опішному.

Ірина Марко

Закінчила Відділ художнього оформлення Донецького державного художнього училища (1986) та Відділ художньої кераміки Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (1993, нині – Львівська національна академія мистецтв).
   З 1987 року почала експонувати роботи на виставках: «Львівська кераміка» (Львів, Україна, 1993–2011); «Львівські осінні салони» (Франкфурт, Німеччина, 1998); Виставка кераміки малих форм (Львів, Україна, 2001), Львівський осінній салон «Високий замок» (Львів, Україна, 2006), «Різдвяна» (Київ, Україна, 2006), «Мальовнича Україна» (Київ, Україна, 2006), «Жінки України – митці» (Київ, Україна, 2007), «Великодня» (Чернігів, Україна, 2007), ІІ Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, Україна, 2010, спеціальний диплом «За декоративність»); ІІІ Національна виставка-конкурс художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!» (Опішне, Україна, 2011, ІІІ премія).
Працювала у творчій майстерні Львівської експериментальної кераміко-скульптурної фабрики.
    Нині творить у власній майстерні.
    Твори зберігаються у провідних музеях України, а також приватних колекціях України, США, Європи, Японії.

«Під одним дахом нас зустрічають роботи, що були створені також під одним дахом, створені з одного матеріалу – глини.
Але ще розповіді двох авторів, їхнє відношення до природи, до прекрасного, до нас ...
І кожна розповідь своя, особиста, і тому дуже нам цікава».
                                                                                                                                                                  (Ганна Друль, Ірина Марко)