Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

вкл. 24 січня 2019.

Сьогодні, 24 січня 2019 року, у галереї Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відбудеться відкриття ювілейної художньої виставки «Золоте перевесло мистецької династії Саєнків». Урочисту подію приурочено вшануванню пам’яті видатного українського художника, учня Василя Кричевського – Олександра Саєнка з нагоди відзначення 120-ліття від дня народження мистця на державному рівні. Також у рамках заходу відбудеться святкування ювілеїв його доньки та онуки – заслуженого діяча мистецтв України, кавалера орденів Княгині Ольги ІІІ і ІІ ступенів, ордена Св. Варвари Ніни Саєнко (75-ліття) та мисткині, професора Київської академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну імені Михайла Бойчука, кандидата мистецтвознавства Лесі Майданець-Саєнко (50-ліття).

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному щиро вітає славну родину Олександра Саєнка з роком визначних подій та вагомих досягнень!

Замовити екскурсію