вкл. 21 березня 2019.

Шановні мистці кераміки! Ви талановиті, творчі особистості, а значить, маєте незвичайні, унікальні, креативні ідеї, які можна чудово реалізувати в глині!

Саме до Вашої уваги – Міжнародний симпозіум монументальної кераміки в Опішному «ГігантоМАНІЯ»!

Уперше організатори щорічних симпозіумів в Опішному зважилися на виготовлення творів величезних масштабів!

Якщо Ви впевнені в собі або хочете випробувати власні творчі вміння й знання запрошуємо до участі!!!

Творча атмосфера, цікаві знайомства, незвичні технології, нові матеріали чекають на Вас у Опішному (01-30.06.2019).

І найголовніше – Ваш витвір мистецтва стане окрасою скульптурної колекції найкращого й найбільшого в Європі Музею гончарства!!!

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 15 квітня 2019 року!

Не зволікайте! Чекаємо Ваших заявок: