вкл. 17 квітня 2019.

19 квітня 2019 року Національний музей-заповідник українського гончарства відкриває світу ім’я юної опішненської художниці, обдарованої талантом. Мистецька галерея Центру розвитку духовної культури запрошує всіх поціновувачів на відкриття персональної виставки «Світ у деталях» учениці 11 класу Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» імені Василя Кричевського – Олесі Пічки.

Образотворче мистецтво вабить дівчину з дитинства, однак кілька років тому серйозним захопленням стала саме графіка. У сюрреалістичних сюжетах, навіяних творчістю Сальвадора Далі, Олеся майстерно втілює власний упізнаваний стиль. Її авторська графіка фантастична й водночас така реальна в абсолютно дорослому відчутті навколишнього світу.

Олеся є переможницею численних усеукраїнських мистецьких конкурсів та фестивалів. У стінах рідної школи вже відбулися дві персональні виставки художниці, нині частина її творів експонуються в Києві.

Запрошуємо до Опішного, аби засвідчити народження нового мистецького імені!

Вернісаж виставки – о 15.00 годині.