Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

вкл. 13 червня 2019.

Приємним сюрпризом стала зустріч учасників Міжнародного симпозіуму монументальної кераміки в Опішному «ГігантоМАНІЯ», ІХ Міжнародної Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства для харизматиків, романтиків, диваків і діячів, ХІІІ Міжнародного молодіжного гончарського фестивалю «Опішне–2019» та всіх бажаючих із художником-керамістом, викладачем гончарства середньої американської школи Наталею Кормелюк (Роквіль, Меріленд, США).

Мисткиня презентувала свою творчість у надзвичайно цікавих слайдах. Вона захопливо розповідала про власні твори, історію їх створення й авторські експерименти з глиною. Поділилася пані Наталя й станом розвитку гончарства в Сполучених Штатах Америки.

Упродовж наступних трьох тижнів Наталя Кормелюк буде куратором Е-літньої АКАДЕМІЇ ГОНЧАРства, де вже на практиці допоможе «майбутнім мистцям» втілити їхні творчі задуми.

Замовити екскурсію