вкл. 13 червня 2019.

Другий день навчання в Міжнародній Е-літній академії гончарства виявився досить насиченим. Зранку учасники ознайомилися з виставками кераміки в Мистецькій галереї Центру розвитку духовної культури, упродовж дня плідно працювали, навчалися виготовляти свистунці, а вже ввечері відбулася зустріч із талановитим скульптором із США – Тетяною Шренко. Скориставшись мультимедійною презентацією, вона розповіла про свої унікальні роботи, зауваживши, що немає такого матеріалу, з якого неможливо було б зробити скульптуру. І дерево, і мідь, і бронзу, і скло, і папір, і камінь, і навіть кригу – все можна перетворити на витвори мистецтва. Пані Тетяна настільки надихнула своїми творами учасників академії, що дехто почав одразу ж замальовувати образи, якими була наповнена атмосфера гончароТВОРЕННЯ.

Ірина Дядечко, інформаційна служба НМЗУГ

Фото Тараса Пошивайла