Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

вкл. 28 лютого 2013.

   

  26 лютого 2013 року в приміщенні Полтавської обласної ради профспілок було відкрито виставку художньої й документальної фотографії «Сорочинський ярмарок очима фотохудожників України». Ініціатором і організатором її проведення стала Національна спілка фотохудожників України. До участі в ній долучилися 13 фотохудожників з різних регіонів України: Харківщини, Донеччини, Луганщини, Кіровоградщини, Київщини й Полтавщини. Вони представили понад 50 творів, відзнятих упродовж кількох останніх років.

   Участь у фотовиставці взяв і головний художник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, заслужений працівник культури України Юрко Пошивайло, який представив 7 тематичних світлин.

   Експозиція відкрита для огляду до1 квітня 2013року.

   Дивіться також: http://photospilka.com/vystavki/sorochinskiy-yarmarok-ochima-fotohudozhnikiv-ukrayini-poltava.html

 

Фото з відкриття виставки

«Сорочинський ярмарок очима фотохудожників України»:

 

Авторські фото Юрка Пошивайла:

гончарська медитація ковалі відпочивають майстер-клас несподіваний залицяльник скоро в дорогу усі ярмаркують-гончар працює ярмаркова спека {jcomments on}

 
 
 
 

 

Замовити екскурсію