вкл. 14 жовтня 2013.

Днями Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному відвідала Катерина Планіна – надзвичайно талановита письменниця й художник. Жінка народилася й виросла в селі Деревки, що в Полтавщині, але вже багато років проживає в м.Пушкін біля Санкт-Петербургу. Мисткиня є членом Спілки письменників Ленінградської області й Санкт-Петербурга. Уся її творчість пройнята любов’ю до своєї «малої Батьківщини» – Полтавщини, що знайшла відображення в оповіданнях, віршах і малюнках.

Катерина Данилівна є великим другом Музею гончарства. Нею неодноразово надсилалися в дарунок книги й творчі альбоми. Ось і цього разу Гончарська книгозбірня поповнила свої фонди новими книгами, а стіни Музею гончарства радо вітали талановиту землячку.{jcomments on}

Бібліотекар Гончарської книгозбірні України
 Тетяна Хрипун