вкл. 29 жовтня 2013.

25 жовтня 2013 року відбулося
урочисте оголошення й нагородження переможців
П'ЯТОЇ Національної
виставки-конкурсу художньої кераміки
«КерамПІК у Опішному!»

Спеціальні дипломи у номінації «НАРОДНА КЕРАМІКА»

за канонічність– гончарю, заслуженому працівнику культури України
Юрку Пошивайлу (Опішне, Полтавщина) за набір горщиків (монетки)

за кращу гончарну мальовку– малювальниці Ірині Мирко (Опішне, Полтавщина) за таріль «Сонячна лоза»

за кращу зооморфну скульптуру– гончарю Олександру Шкурпелі (Опішне, Полтавщина) за твір «Козел»

за кращу зооморфну й антропоморфну глиняну іграшку– гончарці Валентині Лобойченко та малювальниці Ірині Мирко (Опішне, Полтавщина) за набір іграшки «Табунець»

за кращу монеткугончарю, заслуженому працівнику культури України Юрку Пошивайлу (Опішне, Полтавщина) за «Набір монетки»

Спеціальні дипломи у номінації «АКАДЕМІЧНА КЕРАМІКА»

за романтизм– художнику-керамісту Ірині Марко (Львів) за композицію «Помічені сонцем»; художнику-керамісту Лесі Рось (Львів) за композицію «Назустріч дощу»

за довершеність форми– художнику-керамісту Ігорю Березі (Львів) за твір «Лицар»; художнику-керамісту Тамарі Березі (Львів) за твір «Гармонія»

за оригінальну технологію– художнику-керамісту Марині Гандиш (Чернігів) за композицію «Ліс»

за декоративність– художнику-керамісту Юрію Мусатову (Конотоп, Сумщина) за твір «Ажурна хмара»

за авангардизм– художнику-керамісту Гії Міміношвілі (Київ) за інтерактивну скульптуру «Іграшка»

за краще настінне панно– художнику-керамісту Анні Чавус (Потапенко) (Львів) за панно «Самоаналіз за чаєм»

У НОМІНАЦІЇ «АМАТОРСЬКА КЕРАМІКА»

Третю премію– керамісту Зореславі Крицкалюк (Вербовець, Івано-Франківщина) за композицію «На Івана Купала»

керамісту Олександру Черемисову (Сімферополь, АР Крим) за композицію «Скіфія»

Другу премію – гончарю Дмитру Громовому (Опішне, Полтавщина) за твір «Вепр»

Першу премію– заслуженому майстру народної творчості України, керамісту Лесі Денисенко-Єременко (Васильків, Київщина) за скульптуру «Сім+Я=Сім’я»

У НОМІНАЦІЇ «НАРОДНА КЕРАМІКА»

Третю преміюгончарям  Марії Кахнікевич, Віктору Мельничуку за «Набір посуду»

Другу премію –гончарці Валентині Живко (Бубнівка, Вінниччина) за набір «На прогулянку»

художнику-керамісту Сергію Денисенку (Васильків, Київщина) за таріль «Весна»

Першу премію  – гончарю Олександру Шкурпелі  (Опішне, Полтавщина) за твір «Свічник»

У НОМІНАЦІЇ «АКАДЕМІЧНА КЕРАМІКА»

Третю премію– художнику-керамісту Ганні Семенко (Київ) за композицію «Ностальгія»

Другу премію – художнику-керамісту Інні Гуржій (Полтава) за свічник «Нам потрібне Сонце, щоб рухатися вперед»

художнику-керамісту Лесі Падун (Полонне, Хмельниччина) за композицію «Діалог»

Першу премію– художнику-керамісту Миколі Карпалюку (Полтава) за композицію «Періодичність життя»

Гран-прі «КерамПІК у Опішному!»

в номінації «Народна кераміка»– гончарю Олександру Шкурпелі (Опішне, Полтавщина) за твір «Козел»

Гран-прі «КерамПІК у Опішному!»

в номінації «Академічна кераміка»– художнику-керамісту Олександру Мірошниченку (Кочеток, Харківщина) за композицію «Відбитки тих, що зникають»