Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

вкл. 17 грудня 2013.

 

     У будь-якому музеї можна побачити табличку з суворим застереженням «Руками не доторкатися!». Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному  не виняток. Проте тут є експонат, який можна навіть приміряти! Це українське жіноче вбрання, яке наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття побутувало в Полтавщині. Відвідувачі хоч і звертають на нього увагу, проте рідко хто читає інформацію на табличці поряд, де зазначено, що його можна не лише одягти, а й сфотографуватися біля будь-якого експонату музею. На мій погляд, це варто зробити.

Український народний костюм видозмінювався й удосконалювався впродовж багатьох століть. Кожна його деталь несе в собі ознаки минувшини, ретельно «відшліфовані» епохами. Не даремно ж в Україну повертається мода на вишиванки! Усе частіше жінки купують, а то й самі вишивають українські сорочки. Це здається неймовірним, але я не бачила жодної жінки, якій би не личила вишиванка.

Маєте сумнів? Тоді приміряйте українське вбрання. Гарний настрій і цікаві фотографії ГАРАНТОВАНО!!!

 

 

ЦЕЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОСТЮМ

МОЖНА ОДЯГНУТИ

ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ! 

 

         ↗

 

Екскурсовод
Національного музею-заповідника
українського гончарства в Опішному
 Ірина Чирка

{jcomments on}

 
 
 
 
 

 

Замовити екскурсію