вкл. 07 липня 2014.

На початку червня Меморіальний музей-садибу гончарки Олександри Селюченко відвідала група «веселих» бабусь із Сумщини (так вони самі себе назвали). Кілька років тому вони вже приїжджали до Опішного й отримали такі незабутні враження, що вирішили: «Наші онуки теж повинні це побачити!». Поки інші ділилися своїми враженнями про почуте й побачене, про здібності своїх онучат, що проявилися під час гончарського майстер-класу, одна з відвідувачок так сором’язливо й тихенько промовила, що пише вірші й хоче подарувати Музею-садибі свою збірку. Це була сумська поетеса Валентина Мироненко, лауреат Літературної премії імені Олеся Гончара: «Почула про тяжку долю гончарки Олександри Селюченко і не змогла не написати».

Більше...