вкл. 09 липня 2014.

Вже втретє Опішне збирає талановиту молодь на своїх просторах. Художники-графітисти з різних куточків України приїхали, щоб поділитися своєю майстерністю з усіма, хто небайдужий до творчих пошуків.

Складна тема для вуличного мистецтва «Гончарство і ГРАФІТІ» починає все активніше панувати на парканах Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному.

Для учасників ІІІ Національного Керамографітіфесту конкурс видався дуже складним: перший день роботи відзначився спекою, а другий – проливним дощем. Та не зважаючи на всі перешкоди, фестиваль не лише успішно стартував, а й вдало завершився. Тож нині відомі імена переможців:

Сертифікати учасників та премії «Надія є!» отримали:

Олександр Рева (Опішне, Полтавщина) за роботу «Дарунок опішненських янголів»;

Дмитро Білокінь (Полтава) за роботу «Українська мрія»;

Наталія Фатьянова (Харків) за роботу «Дива Полтавщини»;

Віра Тимошенко (Черкаси) за роботу «Мелодія гончарства».

Третє місце посіла Аліна Літвіненко (Олександрія, Кіровоградщина) з роботою «Близнюки».

Друге місце виборолаЗінаїда Близнюк (Красноволя, Волинь) з роботою «Дарунок».

Перше місце здобула спільна композиція трьох учасників (члени Журі не змогли розділити монументальне панно юнаків на окремі роботи)

Віталія Долгого (Таврійськ, Херсонщина),

Олександра Корбана (Макіївка, Донеччина),

Романа Кулешова(НоваКаховка, Херсонщина)під назвою «Із покоління в покоління».

Гран-прі цього року залишилось без свого володаря.

Та на цьому мистецька акція не спиняється − залишається не визначеним переможець у номінації «ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ». Тож від Вас, шановні читачі, залежить доля цієї номінації.

Заходьте на сторінки Національного музею-заповідника українського гончарства в соціальних мережах і залишайте свої голоси на підтримку роботи, що сподобалася.

1 вересня 2014 року – останній день, коли Ви можете вплинути на вибір переможця.

ЖАННА ЧЕЧЕЛЬ, куратор ІІІ Національного Керамографітіфесту{jcomments on}