Відкриття виставки «Народне мистецтво Полтавщини»

вкл. 07 листопада 2012. Опубліковано в Популяризація гончарства

Відкриття виставки «Народне мистецтво Полтавщини», приуроченої 20-річчю створення Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Полтава. 24.10.2012. Фото Юрка Пошивайла

24 жовтня 2012 року в Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося відкриття виставки «Народне мистецтво Полтавщини», приуроченої 20-річчю створення Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному вітає з яскравою подією в культурному житті країни – презентацією мистецьких здобутків Полтавщини!{jcomments on}

Спілчанам та гостям вернісажу – міцного здоров'я, щастя, миру, добра і злагоди, нових цікавих ідей та примноження славних культурних традицій рідної землі, невичерпногонатхнення для високих злетів у творчості й праці на благо України!

Голова Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Алла Маркар'ян (праворуч). Заслужений майстер народної творчості України Олександр Бабенко. Старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Олег Перець, заступник генерального директора Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Тетяна Литвиненко. (Зліва направо): керамолог, кандидат історичних наук Віктор Міщанин, правознавець Василь Граб, різьбяр, заслужений працівник культури України Віктор Фурман, заслужений художник України, лауреат Премії імені Самійла Величка Іван Новобранець.
Гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького Микола Пошивайло (ліворуч), заслужений художник України Григорій Гринь. (Зліва направо): майстер навчально-виробничої гончарної майстерні Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» Оксана Кальна, голова Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Алла Маркар'ян, художник Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному Валентина Лобойченко, майстри навчально-виробничої гончарної майстерні Державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішному» Наталя Гурин, Оксана Северин, Лариса Чех. (Зліва направо): гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Михайло Китриш, гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Василь Омеляненко, заслужений художник України Григорій Гринь, гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького Микола Пошивайло. Гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Василь Омеляненко. Гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького Микола Пошивайло.
Викладач кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Сергій Журавльов (другий ліворуч), гончар Сергій Спасьонов (праворуч). Заслужений майстер народної творчості України Олександр Бабенко (ліворуч), гончар, заслужений майстер народної творчості України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Михайло Китриш. Заслужений художник України Григорій Гринь (ліворуч), старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Олег Перець. Фрагменти експозиції виставки.
Фрагменти експозиції виставки. Фрагменти експозиції виставки. Фрагменти експозиції виставки. Фрагменти експозиції виставки.