вкл. 25 жовтня 2012. Опубліковано в Популяризація гончарства

18 жовтня 2012 року відбулося урочисте оголошення й нагородження переможців ІV Національної виставки-конкурсу художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!».

Номінація «Народна кераміка»

Спеціальні дипломи

за канонічність гончар заслужений майстер народної творчості України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького Микола Пошивайло (Опішне, Полтавщина) за миски «Риби»
за відродження традицій гончар Дмитро Громовий та малювальниця Любов Громова (Опішне, Полтавщина) за набір посуду