18 жовтня 2012 року відбулося урочисте оголошення й нагородження переможців ІV Національної виставки-конкурсу художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!».
Номінація «Народна кераміка»
Спеціальні дипломи
за канонічність гончар заслужений майстер народної творчості України, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Івана Нечуя-Левицького Микола Пошивайло (Опішне, Полтавщина) за миски «Риби»
|
за відродження традицій гончар Дмитро Громовий та малювальниця Любов Громова (Опішне, Полтавщина) за набір посуду |
за відродження традицій кераміст Лариса Чех та малювальниця Оксана Кальна (Опішне, Полтавщина) за набір «Коники» |
за розвиток традицій кераміст Лариса Чех та малювальниці Оксана Кальна, Світлана Мотрій (Опішне, Полтавщина) за набір «Козлики» |
за кращу гончарну мальовку малювальниця Оксана Северин (Опішне, Полтавщина) за композицію «Півень і курочка» |
за кращу сюжетну композицію гончарка Олена Мороховець (Опішне, Полтавщина) за твір «Мелодія весняного дощу» |
за кращу зооморфну скульптуру гончар Анатолій Шкурпела (Опішне, Полтавщина) за твір «Козел» |
за кращу зооморфну й антропоморфну глиняну іграшку гончарка Валентина Лобойченко та малювальниця Ірина Мирко (Опішне, Полтавщина) за набір іграшки «Опішнянська іграшка» |
за кращу монетку гончар, заслужений працівник культури України Юрко Пошивайло (Опішне, Полтавщина) за набір «Теракотовий світ» |
Номінація «Академічна кераміка»
Спеціальні дипломи
за романтизм художник-кераміст Ганна Друль (Львів) за композицію «Клумба» |
за довершеність форми художник-кераміст Володимир Миколайович Онищенко (Київ) за твір «Ваза-миска» |
за оригінальну технологію художник-кераміст Олена Бланк (Київ) за твір «Поліно» |
за декоративність художник-кераміст Рустем Скибін (Сімферополь, АР Крим) за тарелі |
за краще настінне панно художник-кераміст Інна Гуржій (Полтава) за твір «Хусточка» |
за краще настінне панно художник-кераміст Андрій Бібко (Миргород, Полтавщина) за твір «До Сонця» |
Номінація «Народна кераміка»
Третя премія гончар Олександр Шкурпела (Опішне, Полтавщина) за твір «Козел» |
Друга премія гончар, заслужений працівник культури України Юрко Пошивайло (Опішне, Полтавщина) за твір «Коханці» |
Друга премія гончарка Валентина Гармаш та малювальниця Наталя Гурин (Опішне, Полтавщина) за твір «Банка» |
Перша премія кераміст Оксана Кальна (Опішне, Полтавщина) за композицію «Барвиста Опішня» |
Номінація «Академічна кераміка»
Третя премія художник-кераміст Ігор Береза (Львів) за твір «Мандрівники» |
Друга премія художник-кераміст Юрій Мусатов (Львів) за твір «На небі» художник-кераміст Іван Фізер (Черкаси) за твір «Береговиця» |
Перша премія художник-кераміст Наталя Борецька-Грабар (Ужгород) за твір «Форми» |
Гран-прі «КерамПІК у Опішному!» в номінації «Народна кераміка»
Олександр Шкурпела (Опішне, Полтавщина) за твір «Ваза» |
Гран-прі «КерамПІК у Опішному!» в номінації «Академічна кераміка»
Володимир Хижинський (Луцьк) за твір «Воїн світла» |
Учасники та гості урочистого оголошення й нагородження переможців ІV Національної виставки-конкурсу художньої кераміки «КерамПІК у Опішному!».{jcomments on}