ДИВО, НАРОДЖЕНЕ З ГЛИНИ

вкл. 22 серпня 2012. Опубліковано в Садиба родини Пошивайлів

{jcomments on}

У Меморіальний музей-садибу гончарської родини Пошивайлів завітали студенти Харківської державної академії культури, які традиційно проходять практику в Опішному.

Після знайомства з творчістю майстрів, експозиціями студенти взяли участь у майстер-класі з ліплення дитячої глиняної іграшки, який провела Валентина Лобойченко.   Вибирали, що саме ліпити, методом голосування, зупинилися на баранчикові. Робота з глиною для студентів виявилася нелегкою. Проте майстриня задоволена своїми учнями. У кінцевому результаті всі роботи вийшли гарні, творчі, адже кожен із учасників вклав у свій виріб всю душу, проявив фантазію. Валентина Лобойченко відзначила, що роботи майже«професійні».

{phocagallery view=category|categoryid=227|limitcount=20|detail=2|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|}

Студенти Харківської державної академії культури в Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів під час майстер-класу.Опішне, Полтавщина. Червень 2012. Фото Наталі Гринь