Перший крок у освоєнні декоративної мальовки на папері

вкл. 12 січня 2012. Опубліковано в Садиба родини Пошивайлів

Цьогорічна творча практика студентів Харківської державної академії культури, що вже традиційно проходить в Опішному, виявилася не менш плідною і цікавою, ніж в попередні роки.

Перший крок у освоєнні декоративної мальовки на папері студенти здійснили під час майстер-класу, який провела майстер Анна Матвієнко (Котельва, Україна).

Розповідає Анна Матвієнко: «…мені довелося познайомитися з молодими людьми, які в майбутньому повинні стати культурологами, викладачами і знавцями українського мистецтва. Дуже така цікава аудиторія, тому що кожен із цих студентів – це була особистість, і вони мали вже певний досвід спілкування з мистцями різних видів мистецтв. Разом з тим саме місто (Опішне) пропонує їм велику кількість музеїв і виставок, які вони могли відвідати, і в плані мистецькому це були люди вже підготовлені, але якраз в плані декоративного малювання їм знань можна сказати бракувало. Тому я їх познайомила з історією цього давнього виду мистецтва, зокрема з технічними особливостями.

Дякуючи організаторам, майстер-клас пройшов у дуже гарній атмосфері, хлопці та дівчата старалися, і роботи вийшли гарні. Вважаю, що такі заходи необхідні, і сподіваюсь на їх продовження».{jcomments on}

Наталя Гринь,

молодший науковий співробітник