ВІД КРАСНОКУТСЬКА ДО ОПІШНОГО!

вкл. 29 листопада 2011. Опубліковано в Садиба родини Пошивайлів

Волонтерська група (м.Краснокутськ) під час відпочинку на території Меморіального музею-садиби гончарської родини Пошивайлів. Опішне, Полтавщина. 28.08.2011.Фото Ані Дзюби

Недільний день видався теплим, сонячним, тож відвідувачів у Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів було багато. Туристичні групи з Полтави, Кременчука, Харкова, Дніпропетровська, Кіровограда, Києва, Тернополя, Москви.
Робочий час закінчувався, та ось знову загальмував автобус і на подвір’я зайшла група молодих людей. Знайомимося: міжнародний волонтерський лагер від організації «Світ України», представники якого з різних країн світу – Іспанії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Нідерландів, Китаю.
   Своїми враженнями поділилася Аня Дзюба: «…Наша волонтерська група приїхала в Краснокутськ, допомагаємо там облаштовувати дендропарк. Ми багато працюємо, а ще подорожуємо. Сьогодні завітали в Опішне. Нам тут сподобалось все: скульптури під відкритим небом, цікава інформація про народних майстрів та гончарство, відпочинок у яблуневому саду родини Пошивайлів, де і бутерброди смакували по-іншому. Відчувалася сильна позитивна енергетика».

Марія Яценко,
завідувач Меморіального музею-садиби