Гончарний калейдоскоп для наймолодших учасників «Здвигу-2011»

вкл. 02 вересня 2011. Опубліковано в Садиба родини Пошивайлів

Не залишилися поза увагою організаторів ІІІ Тижня Національного Гончарного Здвиження в Опішному «Здвиг-2011» найменші мешканці Опішного – вихованці ясел-садка «Берізка». 30 червня 2011 року дошкільнята разом зі своїми вихователями завітали в Меморіальний музей-садибу гончарської родини Пошивайлів на розваги «Гончарний калейдоскоп».
    Після знайомства з музеєм-садибою, діти взяли активну участь у пізнавально-розважальних іграх: «Цікаві кульки» – відгадування загадок на гончарну тематику, «Лото-забава» – складання форми площинного посуду, складання пазлів «Опішненська мальовка» та майстер-клас аплікації на папері. Кожен учасник мав можливість проявити свою фантазію і творчі здібності.
    Оригінальним було й завершення свята. В дружній, веселій атмосфері діти замісили тісто й наліпили вареники з вишнями – таким чином на практиці дізналися про призначення макітри.

Марія Яценко,
завідувач Меморіального музею-садиби