Поїдьте в Опішне – не пожалкуєте!

вкл. 09 серпня 2011. Опубліковано в Садиба родини Пошивайлів

Незважаючи на кризу в Україні, кожна людина прагне духовності – ось такої думки були викладачі й студенти Сумського кооперативного технікуму, групи 912-ф (фінанси і кредит), яка відвідала Меморіальний музей-садибу гончарської родини Пошивайлів. «Ми отримали велике задоволення від побаченого: чудові вироби подружжя Пошивайлів, інтер’єр житла, а особливо вдячні за надану можливість поспілкуватися з глиною». Як сказала викладач-куратор Людмила Анатоліївна Сіробаба, «саме тут студенти ознайомилися з традиціями і звичаями опішненських гончарів, а для нас, старшого покоління, це був «бальзам» для душі».

Марія Яценко,
завідувач Меморіального музею-садиби