Гарний приклад родинного відпочинку

вкл. 07 березня 2013. Опубліковано в Садиба родини Пошивайлів

Першими відвідувачами музею-садиби гончарської родини Пошивайлів 2013 року стала сім’я з Дніпропетровська Роман та Ольга Мазуренки.

Новорічно-різдвяні свята вони вирішили провести в друзів, у Полтавщині. Тож у них була нагода відвідати Опішне – столицю українського гончарства.

Хобі Романа – петриківський розпис. І не дивно, що його зацікавила гончарна мальовка. Роман вважає, що петриківський розпис і гончарна мальовка різні за технікою виконання. Малювати на глиняному посуді довелося вперше, це виявилося не так легко, проте сподобалося…

Роман та Ольга Мазуренки в Меморіальному музеї-садибі гончарської родини Пошивайлів. Опішне, Полтавщина. 02.01.2013.Фото Наталі Гринь{jcomments on}