Шановні відвідувачі!

Із 13.05.2020 року опублікована нова версія сайту, яка працює за постійною адресою http://opishne-museum.gov.ua/. Вся оновлена та актуальна інформація буде розміщуватися на новому сайті.
Будете на екскурсії в Полтаві, то не забудьте завітати і до нас.

. Опубліковано в Е-ЛІТНЯ АКАДЕМІЯ ГОНЧАРСТВА В ІМЕНАХ 2013

Зоя Баш народилася 28 червня 1984 року в місті Ірпіні Київської області. Закінчила Київський міжнародний університет (2005). Учасниця літньої школи гончарства 2013 року.

Основні зацікавлення: гончарство, вітражі, мозаїка, фотографія, дизайн інтер’єрів, декорування, аранжування квітів (флористика), ландшафтний дизайн.

Її враження:

«Опішне – це унікальне місце, яке неодмінно мусить відвідати кожен українець та гість країни. Це Осередок Гончарного Мистецтва!  Тут сформована чудова колекція сучасної української кераміки. Люди приїздять сюди побачитися і поділитися досвідом.

  Тут вас гостинно зустрінуть усі: від співробітників музею до мешканців селища. Я надзвичайно була вражена щирістю, доброзичливістю, увагою до кожного з нас. Щаслива з того, що відчула справжній український дух, відтворений людьми, що з душею ставляться до своєї роботи та збереження українських традицій. Все це злилося в особливе враження про Опішне, дало змогу відчути себе в загадковій атмосфері «іншопланетного» гончарного життя, де ти перетворюєш глину на витвір, чи навпаки, вона «перетворює» тебе…

 Ідея Е-літньої Академії Гончарства, на мою думку, просто унікальна і фантастична!

Літня 3-тижнева школа гончарства для всіх бажаючих, незалежно від віку та освіти, стала для мене справжнім відкриттям! Раніше я вважала, що подібні заходи недосяжні для людей не з гончарської спільноти. Окрема подяка Дирекції Національного музею-заповідника українського гончарства за надану можливість отримати унікальний досвід!

Спілкування з майстрами, виставки, ознайомлення з колекціями Музею, вільний доступ до бібліотеки Інституту керамології, лекції та керамологічні зустрічі, майстер-класи українських й іноземних керамістів. Нескінченний перелік заходів вражає і захоплює! 

Дивлячись на таке ставлення Організаторів до всього, оточуючі починають відчувати себе українцями, говорити українською, ще більше цінувати старожитності та своє коріння.

Я щаслива з того, що відкрила для себе це унікальне місце!

Нехай якомога більше молоді долучається до керамотворчості та наслідує Вас!

Дякуємо за те, що зберігаєте національну нашу красу і даруєте все те людям!

Усіх благ Вам, добра, підтримки, успіхів та процвітання! З повагою, Зоя Баш.»

  

 

{jcomments on}

 
 
 
 

 

 
Замовити екскурсію